Top 5’te 3 Numara BJKAS

Beşiktaş Futbol Yatırımları (BJKAS)

      BJKAS haftayı 5,17’den kapadı ve şuanda çok ucuz sinyali veriyor. Şahsi görüşüm şampiyonluğun gelmesi durumunda 7,5 seviyelerine yıl sonunda da 9’lara gelmesi yönünde. Yeni stadın kurulması ile güçlü bir kombine satış adedine ulaşan klüp yönetiminin şampiyonluk ve gelecek yıl şampiyonlar ligine doğrudan katılmaya hak kazanılması gibi durumlarda 100 Milyon Liraya yakın sıcak parayı kasasına koyacak. Sıcak para yeni kredi imkanları, büyük transferler getirecek, buda yine reklam gelirlerini arttıracak. Bu nedenle uzun bir aradan sonra şampiyon olunabilirse BJKAS’ın 9’lara gelmesini umuyorum ki bu bence çok pesimistik. Kişilik gereği çok garantici olduğumdan 9 diyorum :).

         Ama ya şampiyonluk gelmezse diyenleriniz olabilir. Öncelikle bir Fenerbahçeli olarak keşke diyorum ama nerdeee :). Şampiyonluk gelmezse yıl sonunda 9’lara çıkacağını düşünmüyorum açıkcası, ancak yinede ligi 2. sırada bitirme, yine avrupada oynama şansının devam etmesi ve yine stadın camiaya kattığı hava değişmeyecektir. Yeni stadın camiaya kattığı havanın bizim konumuzla ne alakası var diyenlerinizde olabilir. Evet doğrudan bir alakası yok, zaten borsada hiçbir konunun birbiri ile doğrudan bir ilişkisi yok. Yukardada belirttiğim gibi yeni stattaki kombine satışları sayesinde klübün eline sıcak para geçti, bunla ya daha çok borçlanmayı tercih edip ellerindeki alım gücünü kısa vadede arttıracaklar ki buda bol bol kaliteli transfer, maaşları ödenen mutlu futbolcular demek veya bu parayı doğrudan borçlara yönlendirecekler. Her iki durumda kağıdın yukarı yönlü hareketini destekleyecektir. Ama şampiyonluk gelmemesi durumunda yıl sonunda ancak 7,5-8 sevilerinde kapatacağını düşünüyorum. Yani şuan her türlü daha ucuz 🙂

BJKAS ile ilgili grafiği aşağıda görebilirsiniz;

Sistem tarafından belirlenen en son formasyon olumlu mesajlar içeren bir boğa formasyonuydu. Eldeki deliller ise “Tetikte Ol!” diyor ama henüz  AL demiyor. Formasyon tanımı; Kros Hamile Boğa, standart Hamile Boğa formasyonundan çok daha önemli olan, belli başlı bir yukarı dönüş formasyonudur. Ana hatları Hamile Boğa’da olduğu gibi, yine hamile bir kadını andırır. Ancak bebek şimdi bir Doji’dir. Esas olarak, bu formasyon siyah bir gövde ve sonrasında siyah gövdenin tamamen içinde kalan bir Doji şeklinde tanımlanır.

BJKAS Aylık Teknik indakatörler ve Hareketli Ortalama;

Herkese bol kazançlı aylar dilerim,

Keep Calm and Good Luck,

E.M.  

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s